Lacné Zajazdy

SENTIDO Marina Suites

Turecko - Kusadasi
Termín:30.09 - 04.10.2018
Délka zájezdu:5 dní, 4 noci
Cena vč. tax:

7 825 Kč

7 688 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Odletové místo:Vídeň
Strava:Polopenze
Poloha
hotel s centrální polohou přímo u živé hlavní ulice. Pouhých několik kroků od různých obchodů, barů a restaurací. Od písečné, mírně se svažující, pláže je hotel vzdálen cca 200 m. Možnost využití dolmusu.
Vybavení
V roce 2014 kompletně renovovaný hotel nabízí svým hostům 72 suite a 7 Junior suite a 5 executive suite rozprostřených na 5 podlažích. Dále přijímací halu, výtah, internetový koutek (za poplatek), wi-fi v lobby zdarma, 1 restauraci, 1 a-la-carte restauraci a lobby bar. Ve venkovní části hotelu se nachází sladkovodní bazén s barem. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
suite A1B/A2B/A3B: 1 ložnice a 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Dále pokoj disponuje příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, klimatizací, sprchou, fénem, WC, trezorem (za poplatek), telefonem s přímou volnou (za poplatek), satelitní televizí, minibarem, (za poplatek), balkonem na stranu do vnitrozemí. Suite A2C/A3C: s výhledem na bazén jinak stejné vybavení jako A1B/A2B/A3B. Junior suite A1D/A2D: nacházejí se v přízemí a nabízejí 1 ložnici s posezením. Bez balkonu. Jinak stejné vybavení jako A1B/A2B/A3B. Executive Junior Suite A2E: 1 ložnice s posezením. S výhledem na moře, bez balkonu. Jinak stejné vybavení jako A1B/A2B/A3B. Execuite Junior Suite A2G: navíc s terasou, jinak stejné vybavení jako A2E.
Stravování
polopenze. Všechny pokrmy formou bufetových stolů. Možnost oběda formou a-la-carte za poplatek.
Popis hotelu
Hotel v živém centru města s možností nákupů a zábavy.
Pláž
veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m od hotelu.
Místní kategorie hotelu
4.0
Sport/aktivity
aerobik, šipky, fitness. Za poplatek: stolní tenis, biliár.
Internet
WiFi v lobby zdarma. Internetový koutek (za poplatek).
Zábava
živá hudba.
Upozornění
Hotel je pouze pro dospělé - možnost ubytování pouze osob starších 16 let. Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".
Kód hotelu
32548
Děti
integrovaný dětský bazén.
Sentido service
ADULTS ONLY. Mějte více času pro sebe. Užijte si společně nádherné momenty. Relaxační dovolená pro páry a jednotlivce od 16 let. Místní tradice (např. kurzy vaření), Body & Mind (např. cviky pro protažení zad), oddechové momenty v SENTIDO Blue Baru (např. ochutnávka vín). Samozřejmě zde naleznete náš SENTIDO servis, jako např.: snídaně podávány do 12 h., Holiday Concierge - poradí Vám jak si zpestřit dovolenou.
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
17.07. (Út) - 21.07. (So) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
13 444 Kč
17.07. (Út) - 21.07. (So) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Vídeň
Vídeň
12 513 Kč
18.07. (St) - 22.07. (Ne) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
13 444 Kč
19.07. (Čt) - 23.07. (Po) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
13 295 Kč
19.07. (Čt) - 23.07. (Po) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Vídeň
Vídeň
13 085 Kč
20.07. (Pá) - 24.07. (Út) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
13 701 Kč
21.07. (So) - 25.07. (St) 20185 dní, 4 nociA2B Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
Praha
13 850 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

 

Turecko

Hlavní město: Ankara
Úřední jazyk: turečtina
Používané jazyky: kurdština, angličtina, němčina
Časový posun: GMT 2
Orientační délka letu z ČR: 3 hodiny
Měna: turecká lira (TRY), 1 TRY = 100 kurušů


Vízum: Od 1. ledna 2005 je zrušena vízová povinnost pro držitele cestovních pasů České republiky, kteří cestují do Turecké republiky za turistickým účelem a jejichž pobyt nepřesáhne 90 dnů. Občané ČR, kteří cestují do Turecké republiky za jiným účelem než turistickým, si nadále musí k cestám do Turecké republiky obstarat vízum.

Cestovní doklad pro občana ČR: Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít platný cestovní doklad, jehož doba platnosti přesahuje minimálně o 3 měsíce dobu plánovaného pobytu, resp. dobu platnosti uděleného víza.

Zdravotní informace: očkování není povinné

Důležitá tel. čísla:

  • Policie 155
  • První pomoc 112
  • Hasiči 110

 

Všeobecné info:

Díky své poloze mezi dvěma kontinenty skrývá Turecko jedinečnou kulturu a historii, která zasahuje tisíce let nazpět. Ale i přes dalekosáhlé starobylé kořeny je Turecko velmi moderním a rozkvétajícím státem. Dnes patří mezi velké turistické atrakce miliónů Evropanů, kteří chtějí strávit prázdniny na písčitém pobřeží Středozemního moře. Vzhledem k velikosti Turecka se podnebí v jednotlivých částech země podstatně liší. Zatímco vnitrozemské kontinentální klima přináší horká léta a velmi chladné zimy, na středomořském pobřeží panuje převážně příjemné teplé subtropické počasí, které způsobuje, že letní turistická sezóna je zde velmi dlouhá a trvá od poloviny dubna až do listopadu.

Turistické destinace:            

Istanbul - Istanbul je největším městem Turecka a po právu se mu někdy také přezdívá Brána Orientu. Leží totiž v úžině Bospor, přesně na hranici evropského a asijského kontinentu. Ve města žije více než 13 milionů obyvatel, což Istanbul zařazuje mezi 10 největších metropolí světa.  Nejznámější památkou Istanbulu je byzantský chrám ze 6. století Hagia Sofia, který v současné době slouží jako muzeum. Dalšími turistickými lákadly jsou například Sulejmanova mešita, Modrá mešita a Konstantinův sloup. Za návštěvu rozhodně stojí i bazar Kapali Carsi, kde seženete takřka vše, na co si jen vzpomenete.

Alanya - Letovisko Alanya leží na malém poloostrově ve Středozemním moři a v historii bylo významným centrem starověkých i středověkých civilizací, díky čemuž se zde nachází velké množství antických památek.
Těšit se zde můžeme na obrovské hotelové komplexy, dlouhé pláže a sportovní vyžití všeho druhu.

Antalya - Díky výborné kombinaci dechberoucích historických památek a příjemného středomořského pobřeží je Antalya ideálním turistickým letoviskem pro všechny druhy turistů, mířících do Turecka. Mezi přístavem a centrem města se nachází staré město zvané "Kaleici", které bylo vybudováno ještě v dobách řeckého osídlení Antalye. Mezi starými domy se proplétají úzké dlážděné uličky, a přestože jsou ve městě nyní hlavně hotely a obchody pro turisty, stále jsou zde na každém místě viditelné pozůstatky historického osídlení města.

Side - Díky dobře zachovaným zříceninám z římského období patří město k nejvýznamnějším archeologickým nalezištím celého Turecka a zároveň je v letních měsících vyhledávané turisty, díky svým písčitým plážím. Mezi památky Side patří amfiteátr z 2. století, který je jediným amfiteátrem ve východním Středomoří, jehož hlediště nebylo vyhloubeno ve svahu, ale vystavěno do výšky z kamene. Dále se zde nacházejí zříceniny Apollónova chrámu a Afroditina chrámu, zříceniny antických lázní a křesťanské baziliky z byzantského období.

Zajímavosti:

Největší přírodní atrakcí země je Poamukkale, sintrová kupa, po níž stéká minerální voda vytvářející krápníky. V oblasti Kappadokie vyhloubili v sopečných vyvřelinách křesťané kdysi desítky kostelů a klášterů, které ozdobili freskami. Kromě toho tu vznikla celá podzemní města.

Vytvářím objednávku...