Lacné Zajazdy

Govino Bay Resort

Řecko - Gouvia
Termín:19.06 - 26.06.2018
Délka zájezdu:8 dní, 7 nocí
Cena vč. tax:

10 452 Kč

10 425 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Odletové místo:Vídeň
Strava:Bez stravy
Popis zájezdu

Poloha:


Tento hotel sa nachádza na pokojnom mieste Gouivia a od letiska je vzdialený cca 8 km.


Popis:


Pre cestujúcich je  k dispozícii vo vstupnej hale recepcia. Na bežné nákupy je hosťom k dispozícii supermarket. K areálu hotela patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Tí, ktorí prídu autom, môžu parkovať auto za poplatok na parkovisku pri hoteli.


 


Ubytovanie:


Je možné v štúdiách alebo apartmánoch. Izby sú vybavené kuchynkou, kúpeľňou / WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, trezorom (v cene), klimatizáciou. Výmena uterákov je 2x týždenne.


Šport:


Za poplatok: tenis, rekreačné činnosti podľa aktuálnej ponuky na mieste, rôzne vodné športy.


Stravovanie: bez stravy 
Cena zahrnuje
Letištní taxy a poplatky
Cena nezahrnuje
Víza
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
21.06. (Čt) - 28.06. (Čt) 20188 dní, 7 nocíDospelá osoba - STUDIO 2 OSOBY (obsazenost 4 osobami) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
Vídeň
11 661 Kč
21.06. (Čt) - 30.06. (So) 201810 dní, 9 nocíDospelá osoba - STUDIO 2 OSOBY (obsazenost 4 osobami) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
Vídeň
12 306 Kč
21.06. (Čt) - 03.07. (Út) 201813 dní, 12 nocíDospelá osoba - STUDIO 2 OSOBY (obsazenost 4 osobami) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
Vídeň
13 918 Kč
21.06. (Čt) - 04.07. (St) 201814 dní, 13 nocíDospelá osoba - STUDIO 2 OSOBY (obsazenost 4 osobami) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
Vídeň
14 267 Kč
21.06. (Čt) - 05.07. (Čt) 201815 dní, 14 nocíDospelá osoba - STUDIO 2 OSOBY (obsazenost 4 osobami) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
Vídeň
14 993 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

 

Řecko

Hlavní město: Athény                                                                                   

Úřední jazyk: novořečtina

Používané jazyky: angličtina, francouzština

Časový posun: GMT 2

Orientační délka letu z ČR: 2,5 – 3 hodiny

Měna: EURO

Vízum: Občan ČR může od 1.5.2004 vstupovat a pobývat na území Řecka bez zvláštního omezení, a to pouze na základě platného cestovního dokladu nebo průkazu totožnosti.
Cestovní doklad pro občana ČR: K vycestování postačí občanský průkaz se strojově čitelnou zónou (vydaný po roce 2000).

Zdravotní informace: očkování není povinné

Důležitá tel. čísla:

  • Tísňové volání: 112
  • První pomoc: 166

 

Všeobecné info:

je nádherná historická země plná pověstí a mýtů, památek, průzračného moře a přírodních krás. Členité mořské pobřeží, dlouhé téměř 15 000 kilometrů, nabízí pro rekreaci i sportovní vyžití, různorodé pláže. Kouzlo Řecka je v jeho rozmanitosti – jednotlivé řecké ostrovy a pevnina se od sebe značně liší. Řecko má teplé středozemní podnebí s dlouhým slunečním svite s teplotami dosahujícími až 40°C.

 

Turistické destinace:      

Kréta –  nádherné pláže, památky, úžasné přírodní scenérie a rozmanitá zábava. Největší krétskou turistickou atrakcí je palác Knossos. Ten byl kdysi hlavním sídlem mínojských vládců a podle starověké řecké pověsti v jeho zdech držel král Mínos bájného Minotaura.

Rhodos - Rhodos nabízí nejen krásnou přírodu, ale  díky své bohaté historii mnoho památek. Nachází se zde antické stavby, památky vybudované za éry rytířského řádu johanitů i za osmanské nadvlády. Na pobřeží se tak vypínají křižácké hrady a v horách stojí byzantské chrámy a kláštery.

Korfu – ostrov mnoha památek. Samotné město Korfu,  je od roku 2007 zařazeno do památek chráněných Unescem. Nedílnou součástí návštěvy ostrova Korfu by měl být palác Achillion, letovisko Paleokastritsa a mužský klášter zasvěcený Panně Marii.

Zakyntos – Všudypřítomná bujná zeleň, květy hrající pestrými barvami, tyrkysové moře, písčité pláže, potápění s mořskými želvami, plavání v tajemných jeskyních, surfování, jachting, horské pěší túry, horké klima, výlety za vzácnými tuleni, stoleté vesničky s poklidným rytmem života, množství kostelů, klášterů a historických památek.

Kos –Atrakcí číslo jedna jsou zdejší úžasné pláže, jimiž je olemována velká většina pobřežního území a které jsou nejčastěji pokryty pískem a omývány křišťálově čistou vodou. Vzhledem ke své poloze v okolí dalších zajímavých ostrovů slouží navíc ostrov Kos jako výchozí bod k podnikání lodních výletů. Ostrov je jedna velká památka, Asi nejnavštěvovanější je Hrad Rytířů řádu sv. Jana s architektonickými pozůstatky z doby antické.

Lefkada – jeden z Jónských ostrovů, které patří k nejpozoruhodnějším v Řecku, je proslulý především nádherou svých pláží a čistým azurově zbarveným mořem. Úžasným a doslova magickým místem ostrova je mys Dukato, který leží na jihu ostrova.

Chalkidiki - místo plné mytologie a bájných příběhů, téměř nekonečných pláží táhnoucích se na stovkách kilometrů při pobřeží, typická řecká krajina naplněná zelení a barevnými květy, kláštery a archeologickými skvosty. Pláže Chalkidiki obecně patří k těm nejkvalitnějším v Řecku. Několik desítek z nich se může pyšnit oceněním Evropské unie zvaným „modrá vlajka“.

Athény - město s nejslavnější historií na světě, které je uctíváno jak bohy, tak lidmi. Okouzlující hlavní město Řecka bylo odedávna kolébkou civilizace. Je to město, kde se zrodila demokracie a většina filosofů antického světa. Atény patřili ve starověku mezi nejsilnější městské státy a prostřednictvím těch nejzajímavějších archeologických památek přežívají dodnes. Můžeme zde najít  Akropoli , dále Poseidonův chrám, Chrám Dia Olympského, Plaka, Chrám Athény Niké, Dionýsovo divadlo a mnoho dalších.


 

Vytvářím objednávku...