Lacné Zajazdy

Kalofer Hotel

Bulharsko - Slunečné Pobřeží
Termín:22.09 - 29.09.2018
Délka zájezdu:8 dní, 7 nocí
Cena vč. tax:

5 691 Kč

5 437 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Letecky
Odletové místo:Bratislava
Strava:Snídaně
Poloha
Tento 3-hvězdičkový hotel se nachází na pobřeží Černého moře v Bulharsku v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží a je umístěn na hlavní ulici, která vede od městečka Nesebar až do vesnice Sveti Vlas. Tipem na nedaleký výlet je tedy zmíněný Nesebar, Unesco-m veden jako jeden z nejstarších měst v Evropě. Hotel je situován 200 m od pláže a 10 minut od centrální části letoviska Slunečné pobřeží.
Služby hotelu
recepce s nepřetržitým provozem, směnárna, bar, À la carte restaurace, snack bar, bezplatné WIFI připojení na veřejných prostranstvích, zahrada, terasa, venkovní bazén (sezónní otevřený), sauna, fitness centrum, lázeňské a wellness centrum, masáže, billiard, stolní tenis , turecká / parní lázeň, zařízení pro schůze / bankety, fax / fotokopírování, prádelna, čistírna, služba žehlení, denní pokojová služba, parkování (za poplatek)
Ubytování
K dispozici jsou: jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek.
Pokoje jsou vybaveny soukromým balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, klimatizací, přístupem na kabelový internet, kabelovou TV, telefonem, mini ledničkou, psacím stolem se židlí.
Stravování
Možnosti stravování: snídaně, polopenze.
Hlavní restaurace servíruje tradiční bulharská jídla a nabízí široký výběr vín, BBQ oblast situovaná v letní zahradě nabízí lehká jídla jako pizza, mořské plody, a bar nabízí široký výběr nápojů.
 
Doprava
Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.
Poznámka
Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!
Cena zahrnuje
letecká doprava
letištní poplatky a příruční zavazadlo
10x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Polopenze - Half Board (HB)
transfer letiště - hotel - letiště
pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění
vstupy (muzea a památky) a výlety
místní taxy
možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
17.07. (Út) - 24.07. (Út) 20188 dní, 7 nocíOsoba na základním lůžku (Twin room - Budget - No balcony) další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
Bratislava
13 629 Kč
17.07. (Út) - 28.07. (So) 201812 dní, 11 nocíOsoba na základním lůžku (Twin room - Budget - No balcony) další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
Bratislava
-6% 17 927 Kč
18.07. (St) - 25.07. (St) 20188 dní, 7 nocíOsoba na základním lůžku (Twin room - Budget - No balcony) další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
Bratislava
18 486 Kč
19.07. (Čt) - 26.07. (Čt) 20188 dní, 7 nocíOsoba na základním lůžku (Twin room - Budget - No balcony) další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
Bratislava
18 486 Kč
20.07. (Pá) - 27.07. (Pá) 20188 dní, 7 nocíOsoba na základním lůžku (Twin room - Budget - No balcony) další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Bratislava
Bratislava
18 486 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

 

Bulharsko

Hlavní město: Sofie                                                                                             

Úřední jazyk: bulharština

Používané jazyky: turečtina, angličtina, ruština

Časový posun: GMT 2

Orientační délka letu z ČR: 2 hodiny

Měna: bulharský lev

Vízum: Od 29.9.1994 platí pro občany ČR oboustranně bezvízový styk pro turistický pobyt max. 30 dní od prvního vstupu na území Bulharska.

Cestovní doklad pro občana ČR: Občan ČR může cestovat do Bulharska na základě platného cestovního pasu nebo platného občanského průkazu. Nedoporučuje se však cestovat na občanský průkaz s odděleným rohem. Doklady by měly být platné minimálně po dobu plánovaného pobytu na území Bulharska.
Děti nemohou vstupovat do Bulharska pouze na základě zápisu v občanském průkazu rodiče, ale buď na samostatný cestovní pas nebo na základě zápisu dítěte v cestovím pase rodiče.

Zdravotní informace: očkování není povinné
doporučené očkování: - hepatitida A - očkování jednou dávkou vakcíny nejpozději 7 dní před odjezdem

  • tísňové volání 112
  • policie 166
  •  

Všeobecné info:
Díky velké rozmanitosti povrchu Bulharska si v této zemi přijde na své milovník každého sportu. Bulharsko nabízí ideální podmínky pro trekking, potápění nebo třeba vodní lyžování. V horských oblastech se nachází také lyžařská střediska. Útesy severního pobřeží na jih od rumunských hranic patří mezi nejoblíbenější potápěčské lokality v zemi. Možnost potápění, surfování, vodního lyžování, plachtění nebo paraglidingu patří mezi standardní nabídku každého přímořského letoviska.

Turistické destinace výlety      

Primorsko
Velmi oblíbené přímořské letovisko se pyšní jednou z nejdelších a nejkrásnějších pláží bulharské riviéry. V samotném Primorsku najdete množství kaváren, hospůdek a dalších míst k odpočinku a také spoustu obchodů a tržišť.

Sluneční pobřeží
Největší středisko bulharské riviéry .Nádherné pláže s jemnými písečnými přesypy, které se pozvolna svažují do moře, příjemné klima a blízkost historického Nesebaru jsou důvodem, proč je Sluneční pobřeží asi nejvyhledávanějším střediskem v Bulharsku.

Zlaté písky - získaly své jméno právem, poněvadž se v této oblasti černozemního pobřeží nachází kolem čtyř kilometrů krásných zlatožlutých pláží, které se pozvolna svažují do moře. Díky pozvolnému vstupu do moře je tato oblast vhodná hlavně pro rodiny s dětmi. Středisko nabízí kvalitní hotely a bohatou nabídku sportovních aktivit pro děti i dospělé.

Nesebar - je jedním z nejstarších evropských měst. Stará část města je známá svými architektonickými památkami i neopakovatelnou atmosférou. Středověká architektura městečka byla důvodem pro jeho zařazení do seznamu památek chráněných organizací UNESCO.V nové části města naleznete překrásnou písečnou pláž s mnoha hotely.

 

Zajímavosti:

Je čtvrtou zemí na světě s největším počtem památek zapsaných do seznamu UNESCO.

Vytvářím objednávku...