Lacné Zajazdy

Apartmán Apartmány Polynesia resort, Umag

Chorvatsko - Umag
Termín:25.04 - 28.04.2018
Délka zájezdu:4 dny, 3 noci
Cena vč. tax:

774 Kč

Typ zájezdu:Pobytový
Ubytování:Hotel
Doprava:Vlastní
Strava:Bez stravy
Poloha
Resort s apartmány a bungalovy Polynesia naleznete ve středisku Katoro, cca 3 km od centra Umagu.
Vybavení
centrální restaurace s možností á la carte, kafé bary, pizzerie, fast food, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén - oba dva se sladkou vodou. V blízkosti jsou různé stánky, obchody, supermarket, ambulance. Lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky nejsou k dispozici. Na pláži možnost pronájmu slunečníků (cca 25 HRK) a lehátek (cca 40 HRK).
Ubytování
bungalovy a apartmány různých typologií umístěny v rámci resortu ve více řadových stavbách. Každý apartmán se sprchou a WC, zařízeným kuchyňským koutem pro jednoduché vaření. Lůžka v denní místnosti jsou ve většině formou rozkládací pohovky pro 1-2 osoby nebo rozkládacího křesla pro 1 osobu. typy apartmánů a bungalovů: 3+0 STUDIO (APP3ST) - denní místnost se 2 lůžky a přistýlkou, terasa nebo balkon 3+0 APT (APP3) - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s 1 přistýlkou, terasa nebo balkon 4+0 APT (APP3A) - ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 přistýlkami, terasa nebo balkon 5+0 APT (APP4A)- ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 3 přistýlkami, terasa nebo balkon 2+0 BGW - denní místnost se 2 lůžky, terasa nebo balkon 4+0 BGW - ložnice se 2 lůžky, denní místnost se 2 přistýlkami, terasa nebo balkon 5+1 BGW - ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, terasa nebo balkon - možná přistýlka na vyřádání za příplatek.
Stravování
bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí (formou bufetu).
Tipy
- rodinné apartmány - kompletně vybavené středisko - blízko ČR
Obecný popis
středověké městečko UMAG je prvním turistickým střediskem na západní straně ISTRIE při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací.
Parkování
v areálu zdarma.
Dětská postýlka
pro dítě do 3 let, na vyžádání - ZDARMA.
Domácí zvíře
ano, na zpětné potvrzení, za poplatek 13 EUR/den.
Pláž
nově upravené pláže v sezóně 2014, vhodné i pro děti, přírodní, částečně kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, na pláži jsou tobogány, snack bar.
Vzdálenost od pláže
cca 100-500 m.
Sport a zábava
středisko zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde mini-klub od 5 do 12 let. Pro děti různých věkových kategorií jsou zde dětské kluby, např. pro děti 5-12 let je zde mini klub. Středisko zajišťuje hudební večery s živou muzikou a různá vystoupení. Zábavní a hudební večery zajišťuje vnitřní sál a venkovní terasa. V blízkosti jsou diskotéky. tenisové kurty se školou tenisu (nachází se v blízkosti, 14 otevřených a 2 kryté kurty), minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází několik hřišť pro míčové hry včetně samostatné cvičební plochy pro aerobik, zumbu apod., jezdecké centrum.
Proč právě sem?
pěkné apartmány, kompletně vybavené středisko vhodné pro rodiny blízko ČR.
Příjezd a délka pobytu
denně, min. 3 - 5 nocí dle sezóny.
Slevy za včasnou objednávku
30% do 31.10.2017.
Povinné poplatky na místě
pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.
Cestovní pojištění
doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let za 195 Kč/pobyt.
Doprava na Jadran
individuální, možnost dokoupení autobusové dopravy z ČR (tam a zpět) od 2100 Kč/os.
Poznámka
jezdí zde vláček do města Umag a zpět. Cena je cca 20 HRK a děti do 12 let za 10 HRK. Check in od 14:00 do 23:00, check out do 10:00.
TermínDníTyp ubytováníStravaDopravaOdlet zSlevaCena za osobuCeník 
27.04. (Pá) - 30.04. (Po) 20184 dny, 3 noci3lůžkové studio se sprchou, WC, kuch. koutem, balkonem nebo terasou. - Osoba - lůžko v apartmánu při obsazení 3 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
774 Kč
27.04. (Pá) - 01.05. (Út) 20185 dní, 4 noci3lůžkové studio se sprchou, WC, kuch. koutem, balkonem nebo terasou. - Osoba - lůžko v apartmánu při obsazení 3 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
1 032 Kč
27.04. (Pá) - 02.05. (St) 20186 dní, 5 nocí3lůžkové studio se sprchou, WC, kuch. koutem, balkonem nebo terasou. - Osoba - lůžko v apartmánu při obsazení 3 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
1 290 Kč
27.04. (Pá) - 03.05. (Čt) 20187 dní, 6 nocí3lůžkové studio se sprchou, WC, kuch. koutem, balkonem nebo terasou. - Osoba - lůžko v apartmánu při obsazení 3 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
1 548 Kč
27.04. (Pá) - 04.05. (Pá) 20188 dní, 7 nocí3lůžkové studio se sprchou, WC, kuch. koutem, balkonem nebo terasou. - Osoba - lůžko v apartmánu při obsazení 3 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
1 806 Kč
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

Chorvatsko

Hlavní město: Záhřeb

Úřední jazyk: chorvatština

Používané jazyky: usínský jazyk, rumunština, polština, černohorština, bulharština, hebrejština a jazyk vlašský

Časový posun: GMT 1

Měna: chorvatská kuna

Vízum: Od 9.6.1996 platí pro občany ČR oboustranně bezvízový styk pro pobyt max. 90 dnů.

Cestovní doklad pro občana ČR: Platný cestovní pas, přičemž chorvatské orgány požadují, aby platnost cestovního dokladu byla minimálně na dobu pobytu na území Chorvatska. Chorvatsko jednostranně umožňuje vstup na své území také na základě předložení občanského průkazu občana ČR. Proto lze jako cestovní doklad k cestování do Chorvatska použít i občanský průkaz ČR (vydaný od druhé poloviny roku 2000 se strojově čitelnou zónou), a to v případě cestování do tohoto státu pozemní cestou. Ministerstvo zahraničních věcí České republiky doporučuje si uvedenou skutečnost vždy prověřit před odjezdem na Velvyslanectví Chorvatské republiky v Praze.


Základní informace: očkování není povinné


Důležitá tel. čísla:

  • Policie: 92
  • První pomoc: 94
  • Požárníci: 93

 

všeobecné info:

Chorvatsko se rozprostírá od Alp na severozápadě po Panonskou nížinu na východě. Ve střední části se rozkládá Dinárské pohoří s nejvyšším vrcholem Chorvatska Dinara (1831 m), na jihu je omýváno Jaderským mořem. Příroda požehnala Chorvatsku náhorními plošinami, skalnatými horami a rajským pobřežím. Průzračně čisté moře a množství romantických zátok umožňují strávení pohodové dovolené v klidném prostředí. Vnitrozemí nabízí jedinečné národní parky. Chorvatsko je svojí nabídkou sportovních aktivit stejně rozmanité jako je jeho krajina. Sportovní nadšenci, od lyžařů po potápěče, zde najdou vynikající podmínky pro svůj oblíbený sport.

Turistické destinace:       

Istrie
Poloostrov v severní části Jaderského moře nabízí jasně modrou oblohu, křišťálově čisté moře a sluneční paprsky v neodolatelné kombinaci s bohatým kulturním dědictvím. Příroda je zde stále nedotčená a nabízí více než dostatečný prostor pro fantastické pláže a rozmanité zátoky.
Severní Dalmácie
Severní Dalmácií se nazývá oblast kolem města Zadar. Nachází se v ní dva národní parky, město s dlouhou historií a souostroví, nabízející atmosféru jadranského, středomořského života.

Střední Dalmácie
Oblast kolem Splitu včetně ostrovů Brač a Hvar je známá jako Střední Dalmácie. Návštěvníci zde objeví bezpočet ostrovů a idylické malé pláže. Najdete zde římské ruiny, krásné pláže i staré rybářské přístavy.

Jižní Dalmácie
Poměrně úzký pás pobřeží táhnoucí se od města Ploče na severu až po hranice s Černou Horou se nazývá Jižní Dalmácie. Střediskem oblasti je město Dubrovník, nazývané též "Perla Jadranu". Město je obklopeno mohutnými zdmi pevnosti, ze kterých se otevírá úžasný pohled na malebné staré město. Samotné historické centrum je pod ochranou organizace UNESCO.

Makarská Riviéra
Asi 20 km od Splitu začíná jedna z nejkrásnějších oblastí Chorvatska. Turistickým centrem 60 kilometrové riviéry je historické přístavní město Makarská. Místní pláže jsou pravidelně hodnoceny jako nejkrásnější v celém Chorvatsku.

Plitvická jezera

Tento národní park byl organizací UNESCO zařazen na seznam přírodního dědictví. 

Vytvářím objednávku...